​Enza Home Mobilya seçenekleri ile tarzınızı kattığınız mekanlar yaratın

Toplum
Yataş Grup’un konsept markası olan Enza Home, mobilya modellerinden, aydınlatma ürünlerine; halı tasarımından, ev tekstiline kadar evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü şık bir konseptle suna...
EMOJİLE

Yataş Grup’un konsept markası olan Enza Home, mobilya modellerinden, aydınlatma ürünlerine; halı tasarımından, ev tekstiline kadar evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürünü şık bir konseptle sunar. Şıklığın yanı sıra sağlamlık ve konfor da Enza Home ile bütünleşen konseptlerdir.

Yaşam alanlarında bazı eksiklikleri tamamlamak veya evini baştan aşağı yenilemek isteyenler için birbirinden zengin mobilya alternatifleri sunan Enza Home, dünya trendlerini evinize taşır.

Enza Home Mobilya: Ulaşılabilir Lüks, Ulaşılabilir Fiyatlar

Evinizde hayalini kurduğunuz atmosferi yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ulaşılabilir fiyatlar ile ulaşılabilir lüksü yaşam mekanlarınıza getiren Enza Home, aynı zamanda ergonomik tasarımlı ve        şık mobilya seçenekleri sunar. İster köşe, ister koltuk takımı olarak kullanılabilen, farklı modül alternatifli koltuk takımları; zero-wall mekanizması ile kolay yatak olabilen 3’lü koltuklar, sandık özelliği taşıyan oturma modelleri hayatınızı kolaylaştırır. Öte yandan renklerin göz kamaştırıcı etkisini, incelikli detaylarla salonlarınıza ve mutfaklarınıza taşıyan Enza Home mobilyaları bütün ortamlarda yüksek enerji yaratır.

Form ile Fonksiyonu Buluşturan Tasarımlar

Mobilya markaları arasında estetik ve her zevke hitap eden tasarımları ile öne çıkan Enza Home, kullanışlı yapıdaki ve göz alıcı görünümdeki mobilyalar ile evinizde farklılığını hissettirir. Minimalizmi arzulayan veya klasik tarzın dışına çıkmak istemeyen ya da çizgi dışı formları hedefleyen herkese göre bir seçenek mutlaka Enza Home’da vardır. Yaşam alanlarınızda sıcak bir atmosferi yakalamanın sırrı, mobilya modellerinde kullanılan renklerin ve dokuların harmoni içerisinde olmasından geçer. Ayrıca stil sahibi bir aydınlatma da bu uyumun en önemli tamamlayıcısıdır. Enza Home, arzulanan bu harmoniyi evinizde oluşturmanız için tek adrestir.

Evinize Yalın, Sıcak ve Alçakgönüllü Bir Atmosferi Davet Edin

Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağı ile fark yaratan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Enza Home sizlere sadece mobilya modelleri değil; bir yaşam tarzı sunar. Kendi konsepti içinde dekore edilmiş ürünleri evinize taşıyan Enza Home kaliteyi, doğal dokuları ve estetiği takip etmek isteyen herkes için ideal seçeneklere sahiptir. Sağladığı bütünlük ve duruluk hissi ile Enza Home tasarımları aynı zamanda zamansızdır. Evinizde yıllarca bıkmadan kullanabileceğiniz mobilyalar sadece Enza Home ile mümkündür. Yurt içinde ve yurt dışında toplam 150 mağazaya sahip Enza Home’a siz de dilediğiniz zaman uğrayarak, hem kahvenizi yudumlayabilir hem de ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.