Kadınlar Ne ister? İstekleri Nelerdir?

Toplum
Kendini bilen ve güvenen kadınların gel bu hayattan hem de hayatlarına alacakları erkeklerden beklentileri ve istekleri olmaktadır. Bunu karşılamak elbette ki tercih meselesidir ama kadınlar ne istedi...
EMOJİLE

Kendini bilen ve güvenen kadınların gel bu hayattan hem de hayatlarına alacakları erkeklerden beklentileri ve istekleri olmaktadır. Bunu karşılamak elbette ki tercih meselesidir ama kadınlar ne istediklerini bilen zeki insanlardır. Bazı erkekler kadınlar ne ister diye araştırma içerisine girebiliyor. Bu istekler kişisine göre değişsede değişmeyecek bazı isteklerde vardır elbet. Mesela kadınlar hayattan ne ister birkaç örnek verebiliriz size. Kadınlar ne ister, kadın mutlu olmak İster, sevildiklerini bilmek ister, değer görmek ister, yeri geldiğinde şımartılmak İster, ilgi görmek ister yani kısaca aslında herkesin hayatımda olan insana yapması gerektiği şeyi ister. Seviyor ve değer veriyorsanız bunu göstermeniz yeterli olacaktır. Zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Mutlu olan kadın her zaman mutlu eder bunu da dip not olarak buraya düşmek istedik.

Kadınların Şiddet Görmediği Bir Dünya Diliyoruz

Son yıllarda yaygınlaşan kadına şiddetin boyutu gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Aciz ve basit insanlar şiddete başvurabiliyor. Bu şiddet yalnızca fiziksel değil sözlü, maddi ya da psikolojik hiç farketmez kadına yönelik şiddete hayır! Kadınlar şiddet görmeyi değil sevgi görmeyi hak eder. Kadınlar korkmayı değil gülmeyi hak eder. Kadına kaldırılan el, dil her ne olursa olsun karşılarındayız ve mağdur edilen kadınlarımızın her türlü arkasındayız. Daha güzel bir dünya İçin kadına yönelik şiddete hayır sloganı ile bizlerde kadınlarımızın her türlü destekçisiyiz. Güçlü kadınlar ile çok daha güzel günlere evet!

Bonita Ne Demek? Hangi Dilden Günümüze Gelmektedir?

Bonita Türkçe karşılığı ile tatlı ve güzel anlamlarını taşımaktadır. İspanyolca kökenli bu kelime Madonna’nın la isla bonita şarkısından günümüze gelmektedir. La isla bonita ne demek peki derseniz de Türkçe’de güzel ada anlamını taşımaktadır.

Bonitam kadınlar sitesi tamamıyla kadınlar üzerine kurulmuş bir Web sitedir. Kadınlarımızı mutlu etmek ve işlerini kolaylaştırmak İçin kurduğumuz Web sitemizi hala keşfetmediyseniz detaylarını incelemek için detaylarımıza göz atabilirsiniz. Keşfettiğimizde bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz Web sitemize zamandan kazanmak isteyen tüm kadınlarımızı bekleriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz sevgili takipçilerimiz.