KULLANIM ŞARTLARI VE YASAL UYARILAR

1- On5yirmi5.com internet gençlik haber sitesini kullanımınız sürecinde aşağıdaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Site bundan sonra on5yirmi5 olarak anılacaktır. On5yirmi5’in sahibi, yönetimi, işletmesi ve idaresi Yıldızlar Eğitim Organizasyon Anonim Şirketine aittir. İşbu web sitesine; https://www.on5yirmi5.com web adresinden ulaşılmaktadır. On5yirmi5 bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla birlikte geçerlilik kazanır. Siteyi kullandığınız süre boyunca değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

2- İşbu site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. On5yirmi5’i kullanarak, site içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak olası riskleri üstlenmiş sayılırsınız. On5yirmi5 yönetimi site içeriği yada üçüncü şahısların sitelerindeki içeriklerin kullanımı ve kullanım sonuçları hakkında site forum alanları dahil olmak üzere doğruluk, güvenilirlik, kesinlik konularında ya da başka açılardan kesin bir garanti vermez. On5yirmi5 özel üretilmiş ya da abonesi olduğu haber kaynakalarından alınmış haberlerin olası yanlışlıklarından doğacak zararlardan mesul tutulamaz İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.

3- İş bu web sitesi kullanıcılar arasında gerçek zamanda etkileşim olmasını imkanlı kılan forum alanları içerebilir. Forum alanları için kullanıcılar kendisinden istendiği takdirde, kimlik bilgileri, telefon bilgileri, tebligat adresi, yazışma adresi, eposta, telefon, IP numarası gibi her türlü bilgiyi gerçeğe uygun bir şekilde vermek yükümlülüğündedir. On5yirmi5 yönetimi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir. Kullanıcıların bildirdiği adres, kullanıcılara yapılacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir.

On5yirmi5 kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. On5yirmi5’i gezintiniz sırasında IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri kayıt altında tutulur ve resmi makamların mahkeme kararı ile istenmiş taleplerinde bu bilgiler ilgili kamu kuruluşuna verilir.