• İstanbul 10° HAFİF YAĞMUR
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 02:00

  • HABER GÖNDER

  • BİST %0.05 89,55
  • DOLAR %1.65 6,73
  • EURO %0.85 7,28
  • ALTIN %

Filede Heyecan Yarın Başlıyor!

10-18 Eylül tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti ile Avusturya’nın ortak organize edeceği şampiyona, yarın yapılacak grup maçlarıyla start alacak.

4’erli 4 grupta 16 takımın mücadele edeceği organizasyonda Türkiye, A Grubu’nda Sırbistan, Slovenya ve Avusturya ile karşılaşacak. Şampiyonada bu yıl farklı bir statü uygulanacak.

Grup maçları sonunda ilk sırayı elde eden takımlar çeyrek finale yükselirken, sonuncu olanlar elenecek. Gruplarında 2. ve 3. sırayı alanlar ise aralarında play-off maçları oynayacak.

Tek maç üzerinden yapılacak play-off turunda galipler çeyrek finale yükselirken, yenilenler elenecek. Çeyrek finalde buluşan 8 takım yarı final ve finale yükselmek için ter dökecek.

Fransız antrenör Veljko Basic yönetimindeki A Milli Takım kadrosu, şampiyonada yer alan gruplar ve Türk Milli Takımı’nın grubundaki maç programı şöyle:

Pasörler: Aslan Ekşi, Selçuk Keskin

Orta Oyuncular: Ahmet Pezük, Kemal Kayhan, Erhan Dünge

Köşe Oyuncuları: Sinan Cem Tanık, Emre Batur, Halil İbrahim Yücel, Ender Kıdoğlu, Burutay Subaşı, Serhat Coşkun

Libero: Ramazan Serkan Kılıç

A Grubu (Avusturya-Viyana):  Sırbistan, Türkiye, Slovenya, Avusturya

B Grubu (Çek Cumhuriyeti): Rusya, Estonya, Portekiz, Çek Cumhuriyeti

C Grubu (Avusturya-Innsbruck): Fransa, Finlandiya, Belçika, İtalya

D Grubu (Çek Cumhuriyeti-Prag): Slovakya, Bulgaristan, Almanya, Polonya

10 Eylül 21.00: Sırbistan – Türkiye

11 Eylül 21.10: Avusturya – Türkiye

12 Eylül 16.30: Türkiye – Slovenya

AA

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

2011 Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası

Gençlik Haber Sitesi | On5yirmi5.Com'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Gençlik Haber Sitesi | On5yirmi5.Com'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470