Uğur Dündar’dan Baransu’ya hakaret şov!

Taraf muhabiri Mehmet Baransu’nun kendisi hakkındaki iddialarına yanıt vermek için canlı yayına bağlanan Uğur Dündar, canlı yayında Baransu’ya ağzına geleni söyledi. Baransu geri adım atmadı..

Kanaltürk ‘te yayınlanan Futbolizm programında oldukça hararetli bir gece yaşandı.

İşte Baransu ve Dündar arasında geçen o diyaloglar:

Uğur Dündar: Bak Baransu sen daha ana rahmine düşmeden önce ben bu ülkede gazetecilik yapıyordum. Senin Uludere dediğin yerlerde ben sen doğmadan 4 yıl önce ,terör belasını anlatıyordum. Sen büyük bir yalancısın.

Mehmet Baransu: Yalancı sizsiniz.

Uğur Dündar:Benim sözümü kesme. Sen benim hakkımda kitap yazdım. Çok büyük iftiralar attın.

Mehmet Baransu: Niye mahkemeye vermedin?

Uğur Dündar:Sen mahkemeye verilmeye bile değmezsin. Doğan Güreş Genelkurmay Başkanı ‘yken beni Divan-ı Harbe vermekle tehdit etti. Beni yargılattırdı. Ama ben asker düşmanı olmadım. Sen ordu düşmanısın.

Mehmet Baransu: Ben asker düşmanı değilim.

Uğur Dündar:Sus! Dinlemesini bil.

Mehmet Baransu:Uğur Dündar, efsanesini bitirdiğim için rahatsız.

Uğur Dündar:Uğur Dündar efsanesini senin padişahın bitiremez. Senin padişahın var ya o da bitiremez! Sen ana rahmine düşmeden önce ben bu ülkenin meselelerini anlatıyordum çocuk. Sen gel ben mi yanıma da biraz gazeteciliği öğren. Tamam mı çocuk!  Asker düşmanı sana acıyorum. Bu karşındaki insan Allah’tan başka kimseden korkmam. Ben kimseden korkmam. Ne işadamları ne çeteler, ne mafyalar… Allah’tan bahsetme sen Allah’ın adını ağzına alma çarpılırsın sen. Müfterih…

Beyaz Gazete