Tuncel’in Anne ve Babası Hastaneye Kaldırıldı

Olaylar
Agos Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesi olayına karıştığı iddiasıyla 5 yıldır tutuklu olan Erhan Tuncel’in kanser hastası olan anne ve babasının hastaneye kaldırıldığ...
EMOJİLE

Agos Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesi olayına karıştığı iddiasıyla 5 yıldır tutuklu olan Erhan Tuncel’in kanser hastası olan anne ve babasının hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.
Erhan Tuncel’in kolon kanseri olan babası Ali Tuncer ile göğüs kanseri olan annesi Güllü Tuncel’in ağırlaşmış kanser hastası olduğu gerekçesiyle hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Baba Ali Tuncel’in oğlunun tahliyesinden haberi olduğu ancak heyecandan fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı kaydedilirken, Erhan Tuncel’in halası Zübeyde Kılıç, "Erhan’ın annesi kanser hastası. Erhan’ın çıktığını korkumuzdan söyleyemiyoruz hastalığından dolayı. Şu an hastanede yatıyor" dedi.

Elazığ’ın Ünversite Mahallesi Koşu Sokak Huzur Apartmanı’nda oturan Erhan TunceL’in babaevinde yalnız halası Zübeyde Kılıç bulunurken, amca İbrahim Tuncel ise çekim yapılmasını istemedi.

Sabah