Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’dan çağrı

Olaylar
Asrın Hukuk Bürosu avukatları, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’la yaptıkları görüşme ve sonrasındaki sürece ilişkin bugün İstanbul’da basın toplantısı düzenleyerek, müvekkillerini...
EMOJİLE

Asrın Hukuk Bürosu avukatları, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan’la yaptıkları görüşme ve sonrasındaki sürece ilişkin bugün İstanbul’da basın toplantısı düzenleyerek, müvekkillerinin açlık grevi ve ölüm orucundakilerle ilgili mektubunu kamuoyuna duyurdu.

Gazete Duvar’ın aktardığına göre, açlık grevi ve ölüm oruçlarının sona erdirilmesini talep eden Öcalan’ın, konuya ilişkin mektubunda şu ifadeler yer aldı:

“Değerli yoldaşlar başta açlık grevleri ve ölüm orucuna kendini yatırmış arkadaşlar olmak üzere, iki avukatımın yapacağı geniş açıklamalar ışığında, eyleminizin sona ermesini bekliyorum. Bana ilişkin maksadınızın hasıl olduğunu da rahatlıkla belirtip, hepinize en derin sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Asıl bundan sonrasında da bana yeterli yoğunluk ve iradeyle eşlik etmenizi de özenle belirtiyor ve umuyorum.”

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme