Son bir ayda 500 terörist öldürüldü

Olaylar
Erdoğan’ın konuşması şöyle: "Okulları yaptıran iş adamlarına milletim adına teşekkür ediyorum. Tüm hayırseverlerimizi, Milli Eğitim Bakanlığımızı kutluyorum. Önceki gün Çukurca’da 4 a...
EMOJİLE

Erdoğan’ın konuşması şöyle:

"Okulları yaptıran iş adamlarına milletim adına teşekkür ediyorum. Tüm hayırseverlerimizi, Milli Eğitim Bakanlığımızı kutluyorum.

Önceki gün Çukurca’da 4 askerimizi şehit verdik. Dün de Karlıova’dan acı bir haber aldık. 8 kahraman polisimiz şehit oldu. 8 şehidimize Allah’tan rahmet niyaz ediyorum.

"500 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ"

Terörle mücadelemiz şüphesiz ki devam edecek. Şüphesiz ki bir bedel de ödüyoruz. Çünkü bu mücadele bedelsiz olmuyor. Akan kanların durmasını biz istiyoruz. Polis de asker de silah bırakmaz. Silah polisin de askerin de demirbaş enstüramanıdır. Ama terörist eğer silahı bırakırsa bilmedilir ki bu ülkede operasyonlar biter. Silah teröristin elinde olduğu sürece silahlar susmaz. Tüm bu alçakça saldırılara rağmen bölücü terör örgütüne karşı en kararlı şekilde mücadelemizi sürdürüyoruz. Son 10 günde sadece Hakkari’de 123 terörist etkisiz hale getirildi. Şubat ve Ağustos ayları arasında 373 terörist etkisiz hale getirildi. Son 1 ay içinde bölgede ise yaklaşık 500 terörist etkisiz hale getirildi. Terör örgütü ile yılmadan mücadele etmeye devam edeceğiz.

Sabah
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme