Şipşak yarış

Olaylar
Devir teknoloji devri… Fotoğraf makineleri de gelişen teknolojiden nasibini aldı. Eskiden sadece birkaç çeşidi bulunan fotoğraf makineleri, son yıllarda marka ve modelin dışında özellikleriyle d...
EMOJİLE

Devir teknoloji devri… Fotoğraf makineleri de gelişen teknolojiden nasibini aldı. Eskiden sadece birkaç çeşidi bulunan fotoğraf makineleri, son yıllarda marka ve modelin dışında özellikleriyle de geniş bir yelpazeye yayıldı. Öyle ki, sadece profesyonellerin kullandığı fotoğraf makineleri artık her evde, hatta her cepte bulunur oldu.

Boyutları küçülen, özellikleri artan makinelere talep artınca, firmalar arasında yaşanan sıkı rekabet de iyice kızıştı. Üretici firmalar arasındaki yarış, teknoloji marketlere de sıçradı.

Özellikle yaz aylarında fotoğraf makinesi satışları artan teknoloji marketler, tüketiciyi çekmek için birbiri ardına kampanyalar düzenlemeye başladı. Marketlerin raflarını süsleyen fotoğraf makineleri marka-model ve özellikleriyle olduğu kadar, fiyatlarıyla da farklılık gösteriyor.

Yeni bir fotoğraf makinesi almak isteyenler için teknoloji marketlerdeki fiyatları araştırdık. Kullanım özelliklerine göre 149 liraya da fotoğraf makinesi bulmak mümkün, 7 bin liraya da. Marketlerdeki ürünleri ve fiyatları vermek bizden, tercih sizden…

 

 

 

 

 

 

 

 

Takvim

 

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme