Şikeci gizli tanık Şekip Mosturoğlu!..

Olaylar
Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Basın Kulisi programında Ferda Yıldırım’ın sorularını yanıtlayan Tayyar, gündemi derinden sarsacak çarpıcı açıklamalarda bulundu.  Türkiye’nin PKK sor...
EMOJİLE

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Basın Kulisi programında Ferda Yıldırım’ın sorularını yanıtlayan Tayyar, gündemi derinden sarsacak çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Türkiye’nin PKK sorununun bitmeyeceğini vurgulayan Tayyar; "PKK sorununu çözsekte Türkiye’nin başı PKK belasından kurtulmaz. Çünkü Türkiye’nin yeri çok stratejik bir noktada bulunuyor. Dolayısıyla bir ölçüde bununla birlikte yaşamalıyız. Bizi asla kendi halimize bırakmazlar. Türkiyenin kırılgan yapısı üzerinden başka şeyler deneyebilirler.

O İSİM ŞEKİP MOSTUROĞLU

Şike davasından tutuklu bulunan sanığın Ergenekon konusunda çarpıcı bilgiler verdiği, özellikle Ergenekon ‘un futbol camiası içindeki bağlantıları hakkında açıklamalarda bulunduğu belirtilirken, Ak Parti Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar gündemi derinden sarsacak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ergenekon davasında, özel yetkili savcıya ifade veren ismin şike davasının sanığı Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu olduğunu öne süren Tayyar ‘O haberden ben kast edilen tanığın Şekip Mosturoğlu olduğunu çıkardım ‘dedi.

4+4+4 SİSTEMİNİ ANLATTI

Hepimiz biliyoruz ki biz tek tip bir öğrenci yetiştiriyoruz. herkesi aynı noktada kabul ederek yetiştiriyoruz. Öğrencileri en iyi şekilde yetiştirmek için yönlendirmeyi doğru zamanda yapmak gerekiyor. Ama mevcut sistem buna izin vermiyor. 4 yıldan sonra buna imkan tanımak gerekiyor. 6 yaşındaki çocukla 14 yaşındaki çocuğu aynı fiziki şartlar altında eğitime tabi tutuyorsunuz. Bunun çok fazla mahsuru var. 6 yaşındaki çocukla 14 yaşındaki çocuğun ruh hali aynı değil çünkü. Zaten 8 yıl eğitim zorunlu ama 4 yıldan sonra çocukları yönlendirmek gerekiyor sadece. 8 yıl dolmadan diplomayı alamıyorsunuz.

KILIÇDAROĞLU OYNAMAYA DEVAM EDİYOR

Kılıçdaroğlu amaç kriminolojik derken neyi kast ediyor sorusuna ise; "Kılıçdaroğlu oyunlarla bir yerlere geldiği için bunu da oyun zannediyor herhalde" açıklamasını yaptı. Tayyar ayrıca Ilıcak ailesinden aralarında Nazlı Ilıcak’ın bulunduğu beş kişiye dava açacağını belirtti.

Star
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme