San THK Başkanlığına aday

Olaylar
Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkan Vekili Mustafa San,THK Genel Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, THK’nın Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olduğunu belirter...
EMOJİLE

Türk Hava Kurumu (THK) Genel Başkan Vekili Mustafa San,THK Genel Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, THK’nın Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olduğunu belirterek, kurulduğu yıldan itibaren büyük işlere imza attığını söyledi.

San, 12 Eylül’de yapılacak genel kurulda yeni genel başkanın seçileceğini hatırlatarak, “Vekaleten Genel Başkanlığını devam ettirdiğim süreçte gördüğüm kadarıyla seçilecek yeni genel başkanı gerçekten zorlu bir süreç bekliyor olacak. Genel Başkan Vekilliğim dönemimde kurumun içinde bulunduğu zorlu süreci daha iyi kavradım ve sıkıntıların çözümü için girişimler başlattım. Yirmi iki yıllık THK şube başkanlığı tecrübemle, devletimizin üst düzey yetkilileri ile yaptığımız temaslar sonucunda büyük aşama kaydettik” diye konuştu.

Mustafa San, “Başlattığımız proje ve girişimlerin devamının, THK’nın geleceğine olumlu katkılar yapacağına olan inancımla Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı adaylığımı açıklıyorum” ifadesini kullandı.

Adaylığını açıklayan San’a ilk kutlama ziyaretini, THK Eskişehir Şube Başkanı Nevzat Yalçın gerçekleştirdi.