Olaylar

Sahte Aile Hekimlerini Odaya Kilitledim

Bağcılar Güneşli Mahallesi’nde oturan Hilmi Pehlivanoğlu iki gün önce polisi telefonla arayarak, evlerine giren ve hırsız olduklarından şüphelendiği iki kadının üzerine kapıyı kilitlediğini bildirdi. Pehlivanoğlu, iki kadının aile hekimliğinden geldiklerini..

Sahte Aile Hekimlerini Odaya Kilitledim

Bağcılar Güneşli Mahallesi’nde oturan Hilmi Pehlivanoğlu iki gün önce polisi telefonla arayarak, evlerine giren ve hırsız olduklarından şüphelendiği iki kadının üzerine kapıyı kilitlediğini bildirdi.

Pehlivanoğlu, iki kadının aile hekimliğinden geldiklerini söyledikleri 80 yaşındaki annesi Azime Pehlivanoğlu’na kapıyı açtırdıklarını, birinin annesinin bacaklarına merhem sürerek sözde masaj yaptığını diğerinin ise evde bir şeyler araştırdığını söyledi.

Kendisinin bunlar yaşanırken bir başka odada uyuduğunu ve konuşma sesleri üzerine uyandığını bildiren Hilmi Pehlivanoğlu, eve kilitlediği kadınları almak için bir polis ekibinin gönderilmesini istedi.

 İhbar üzerine eve gelen polis ekipleri 2’si dolandırıcılıktan toplam 6 sabıkası bulunan Döne K. ile S.B yi gözaltına aldı. Sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen Döne K, ifadesinde suçlamaları reddetti. İşlemleri tamamlanan S.B, Bağcılar Çocuk Büro Amirliği’nden Döne K. ise Asayiş Şube Müdürlüğü’nden Bakırköy Adliyesi’ne sevk edildi.

 CNN Türk
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL