Nazlı Ilıcak Canlı Yayında Küfür Etti!

Olaylar
Balyoz tutuklamalarının konuşulduğu programda Nazlı Ilıcak, yayınlanan ses kaydı ve belgelerden alıntılar yapınca program moderatörü tepki gösterdi. Video için tıklayın… EEEE İÇİNE ETTİNİZ Moder...
EMOJİLE

Balyoz tutuklamalarının konuşulduğu programda Nazlı Ilıcak, yayınlanan ses kaydı ve belgelerden alıntılar yapınca program moderatörü tepki gösterdi.

Video için tıklayın…

EEEE İÇİNE ETTİNİZ

Moderatör Gökmen Karadağ’ın ‘tv8’in bu tür kaynağı, kim tarafından nasıl yapıldığı, nasıl elde edildiği, nasıl yayıldığı bilinmeyen, yani yasal yollarla elde edilmemiş kayıtların hiç birini yayımlamama konusunda ilke kararı var’ sözlerine Ilıcak, ‘Eeee, içine ettiniz’ diye tepki gösterdi.

MODERATÖRDEN ILICAK’A TEPKİ

Ilıcak’ın sözlerine program moderatörü Karadağ, ‘TV8 yayın ilkeleri konusunda bir hatırlatmada bulunma çabam var. Siz bu çabamı ‘İçine ettiniz’ diye değerlendirdiniz. Bu şekilde değerlendiriyorsanız, o sözün takdirini size bırakıyorum. Haberlerimizde bu tür ses kayıtlarını ya da onların içeriğini neredeyse hiç kullanmadık, bu ifadeler internette yayılsa da tv 8 olarak buna aracılık etmeyi doğru bulmadık’ diye cevap verdi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme