Melih Gökçek’ten ilginç yorum

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Önder Aytaç’ın tweeti için, ‘Ne tesadüf değil mi?’ yorumunda bulundu.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın DHKP-C’li militanlar tarafından rehin alınmasından 26 dakika önce attığı twit nedeniyle nder Aytaç’a yüklendi.
Önder Aytaç, Twitter hesabından, Önemli: Not edin bunu bir kenara; Her elektrik gece kesildiğinde & elektrik yokken öldürülen herkesten katil iktidar sorumlu olur’ şeklinde skandal ifadeler kullanmıştı.

Gökçek, bunun üzerine Twitter’dan yaptığı açıklamada, ‘nder Aytaç’ın twiti saat 12:10’da atılmış. Savcı Kiraz 12:36’da rehin alınmış. Ne tesadüf değil mi?’ değerlendirmesinde bulundu.
Aytaç gelen tepkiler üzerine, ‘Şimdi salakça bazıları soruyor nder Aytaç nereden biliyor diye. Oğlum ben sosyal bilimciyim, akademisyenim, stratejistim, elbette öngörüm olabilir. Nereden biliyor diyor salak herif. küz işim bu 28 yıldır da terör üzerine çalışırım. Ben değil de baban mı öngörüde bulunacak? Allah’ın öküzü’ şeklinde twitler atarak kendini savunmaya çalıştı.

Tımeturk’ün haberine göre işte o twitler:

Melih