Mehmet Baransu New York’a kaçmış

Olaylar
Dışişleri Bakanlığında yapılan güvenlik toplantısının illegal dinlenmesinden, daha önce yaptığı bir televizyon programında haberi olduğu intibası uyandıran Aytaç’ın Ankara’da gözaltına alı...
EMOJİLE

Dışişleri Bakanlığında yapılan güvenlik toplantısının illegal dinlenmesinden, daha önce yaptığı bir televizyon programında haberi olduğu intibası uyandıran Aytaç’ın Ankara’da gözaltına alındığı öğrenilmişti, ardından Mehmet Baransu’nun da gözaltına alındığı iddia edilmişti. Fakat Mehmet Baransu 2 saat önce Twitter hesabından New York uçağında olduğunu yazdı. Operasyonu haber alan Mehmet Baransu’nun, gözaltına alınmamak için yurt dışına kaçtığı ileri sürüldü.

EMRE USLU DA KAÇTI İDDİASI

Hakkında yakalama kararı bulunduğu söylenen bir diğer gazeteci Emre Uslu’nun ise şu anda Brüksel’de olduğu için gözaltına alınamadığı iddia ediliyor. Emre Uslu, gözaltılardan yaklaşık bir hafta önce Belçika’nın başkenti Brüksel’e gitmişti. Sosyal medyada hakkındaki “operasyondan kaçtığı” iddialarına “Seçimler için geri döneceğim” şeklinde karşılık vermişti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme