İETT filosounu yeniliyor

Olaylar
Yeni otobüs ve duraklarıyla modern bir yapıya kavuşma yolunda çalışmalarını sürdüren İETT,  araç filosunu yenilemeye devam ediyor. İETT filosuna konforlu, düşük tabanlı ve çevre dostu 100 yeni ar...
EMOJİLE

Yeni otobüs ve duraklarıyla modern bir yapıya kavuşma yolunda çalışmalarını sürdüren İETT,  araç filosunu yenilemeye devam ediyor. İETT filosuna konforlu, düşük tabanlı ve çevre dostu 100 yeni araç katılıyor.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla yapılacak 100 yeni aracın İstanbul geneline dağıtım töreni, 10 Ağustos Cuma günü saat 14.30 da Sultanbeyli itfaiye binası yanında gerçekleştirilecek.
54 Yeni Hat, 100 Yeni Araç…
İstanbul’un yeni yerleşim yerlerine ulaşım imkanı sağlayabilmek için 33’ü Avrupa, 2’si Anadolu Yakası olmak üzere toplam 54 yeni hat açan İETT, aynı zamanda hızlı ve konforlu toplu ulaşım için filosunu yenilemeye de devam ediyor.
İstanbul’da özellikle yeni yerleşim yerlerindeki halkın ulaşım ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmalarını sürdüren İETT, bu kapsamda vatandaşlardan ve belediyelerden gelen talepleri bir bir yerine getirmeyi sürdürüyor.
Yeni hat açılan bölgeler arasında İstanbul’un sürekli genişleyen yerleşim alanlarından Sultanbeyli,Başakşehir, Ataşehirve Kayaşehirde bulunuyor.
Sultanbeyli’de son dönemde hizmete giren yeni hatlar, 18S  Sultanbeyli-Metrobüs-Altunizade, 18M Sultanbeyli-Mimarsinan Mah.-UzunçayırMetrobüs, 18H Sultanbeyli-Sabiha Gökçen Havalimanı oldu.

Program: 100 İETT Otobüsü Hizmete Alım Töreni
Tarih: 10 Ağustos Cuma (yarın)
Yer: Mehmet Akif Mah. Sultanbeyli İtfaiyesi Karşısı
Saat: 14.30
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme