Olaylar

Hayat Kurtarmak İçin Soygun Yaptı!

Öğle saatlerinde meydana gelen silahlı soygunda yaklaşık 6 bin lira alan soyguncu olay yerinden yaya olarak kaçtı. Soyguncunun postane görevlisi Neslihan Yılmaz’a ‘ bir kişinin hayatını kurtaracağım. Bütün paraları ver’..

Hayat Kurtarmak İçin Soygun Yaptı!

Öğle saatlerinde meydana gelen silahlı soygunda yaklaşık 6 bin lira alan soyguncu olay yerinden yaya olarak kaçtı. Soyguncunun postane görevlisi Neslihan Yılmaz’a ‘ bir kişinin hayatını kurtaracağım. Bütün paraları ver’ dediği öğrenildi.

Olay öğle saatlerinde Moda Caddesi, Karakol Sokak, numara 17’de bulunan PTT Bank’ta meydana geldi. Görevli Neslihan Yılmaz’ın PTT şubesinde yalnız olduğu sırada içeriye giren 30-35 yaşlarındaki esmer tenli ve kır sakallı soyguncu, elindeki silahı Yılmaz’ın başına dayadı. Kasadaki bütün paraları isteyen kimliği belirsiz kişi görevliye ‘Bir kişinin hayatını kurtaracağım. Bütün paraları hemen ver’ diyerek yaklaşık 6 bin lirayı aldı.

Daha sonra olay yerinden yaya olarak kaçan zanlı izini kaybettirdi. Soygun haberinden sonra olay yerine çok sayıda polis ekibi gönderildi. Sokak aralarında yapılan aramalarda zanlının izine rastlanılmadı. Bu arada PTT şubesinde soygun anını anlatan Neslihan Yılmaz’ın üzerindeki şoku atlatamadığı ve zaman zaman ağladığı görüldü.
Olay yerine gelen Neslihan Yılmaz’ın yakını Ramazan Yılmaz da göz yaşlarını tutamadı. Soygunla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Zaman

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL