Olaylar

Erdoğan’dan Sabri’ye Güldüren Taktik

Başbakan Erdoğan Galatasaray’ın futbolcusu Sabri Sarı’ya sarılarak kulağına bir şeyler söylüyor. Erdoğan’ın Sabri’ye verdiği taktik gülme krizine sokuyor… Galatasaray’ın hakkında en çok geyik yapılan futbolcularından Sabri Sarı, yine bir geyiğe..

Erdoğan’dan Sabri’ye Güldüren Taktik

Başbakan Erdoğan Galatasaray’ın futbolcusu Sabri Sarı’ya sarılarak kulağına bir şeyler söylüyor. Erdoğan’ın Sabri’ye verdiği taktik gülme krizine sokuyor…

Galatasaray’ın hakkında en çok geyik yapılan futbolcularından Sabri Sarı, yine bir geyiğe daha malzeme oldu… Ancak bu sefer yanında futbolcu arkadaşları değil, Başbakan Erdoğan var…Paylaşım sitelerinde ilgi gören bu kare CHP Lideri Kemal Kılıçdarğlu’nu çok kızdıracak gibi…

Başbakanı Galasaray Teknik Direktörü olarak gösteren fotoğraf karesinde başbakan, Sabri’nin boynuna kolunu dolamış kulağına bir şeyler söylüyor, maç taktiği veriyor. Erdoğan’ın verdiği taktik ise bir hayli komik..

Erdoğan Sabri’ye: ”Sabri bak oğlum karşı trübünde Kılıçdaroğlu’nu görüyor musun? Haydi bakalım ayağına kuvvet kaleye vur yeter” diyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

haber7.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL