Erdoğan hakkında fezleke hazırlandı mı?

Olaylar
Yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla gerçekleşen operasyonda 2. dalga olarak nitelendirilen ancak gerçekleşmeyen operasyon çerçevesinde Bilal Erdoğan’ın ifade vermesi için karar çıkarıldığı dün Ulusal...
EMOJİLE

Yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla gerçekleşen operasyonda 2. dalga olarak nitelendirilen ancak gerçekleşmeyen operasyon çerçevesinde Bilal Erdoğan’ın ifade vermesi için karar çıkarıldığı dün Ulusal Kanal’ın yayınladığı belge ile ortaya çıkmıştı.

BAŞBAKAN ERDOĞAN HAKKINDA FEZLEKE HAZIRLANACAKTI

Rota Haber’de yer alan habere göre, Bilal Erdoğan hakkında ifade verme kararı çıkarken, aynı zamanda Başbakan Erdoğan hakkında da fezleke hazırlandığı iddia edildi.  İddialara göre; Bilal Erdoğan çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve bu örgüte üye olmak gerekçesiyle ifadeye çağırıldıktan sonra Başbakan Erdoğan hakkında da  bu kapsamda bir fezleke hazırlanacaktı.

4 BAKAN İÇİN DE FEZLEKE İDDİASI ÇIKMIŞTI

Daha önce de Ankara’yı sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonu için 4 bakan hakkında fezleke hazırlandığı iddia edilmişti. TBMM Başkanı Cemil Çiçek ise daha sonra konu ile ilgili bir açıklama yaparak Meclis’te milletvekillerine ait 995 dokunulmazlık dosyası bulunduğıunu belirterek, “Bakanlarla ilgili şu anda gelen bir fezleke yok” demişti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme