Bu Tarihlere Dikkat!

Olaylar
"İstanbul’daki Büyük Açıklıklı Köprülerin Sismik Takviyesi Projesi Yapım İşi" kapsamında bulunan Boğaziçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü genleşme derzlerinde onarım çalışması ...
EMOJİLE

"İstanbul’daki Büyük Açıklıklı Köprülerin Sismik Takviyesi Projesi Yapım İşi" kapsamında bulunan Boğaziçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü genleşme derzlerinde onarım çalışması yapılacak.

Ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek?
Karayolları 17. Bölge Müdürü Mehmet Karaman, yaptığı yazılı açıklamada, aşamalı olarak yapılacak çalışmalara 15 Temmuz cuma günü saat 00.00’da başlanacağını ve çalışmaların 17 Temmuz pazar günü saat 06.00’da tamamlanacağını belirtti.

İki şerit trafiğe kapatılacak!
Çalışmaların trafiğin uygun olduğu 00.00-06.00 saatleri arasında yapılacağını, diğer saatlerde trafiğin normal seyrinde devam edeceğini ifade eden Karaman, çalışma şartlarına bağlı olarak çalışma yönündeki iki şeridin trafiğe kapatılacağını ve trafiğin diğer şeritlerden sürdürüleceğini bildirdi.

Yol üzerindeki trafik işaretlerine dikkat!
Bu çalışmalar sırasında, gerekli standart üstü geçici trafik işaretlemeleri yapılacağını belirten Karaman, sürücülerin alternatif yolları kullanmaları, yol üzerindeki trafik işareti ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiğini kaydetti.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur