Bluz Modelleri İle Farklı Kombinler Yaratın

Olaylar
Bluz Kadınların tercih ettiği bluz modelleri daha çok ince bir kumaştan üretilmektedir ve fresh bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bluzları günlük hayatınızda rahatlıkla kombinleyerek spor bir görünüm ...
EMOJİLE

Bluz

Kadınların tercih ettiği bluz modelleri daha çok ince bir kumaştan üretilmektedir ve fresh bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bluzları günlük hayatınızda rahatlıkla kombinleyerek spor bir görünüm ya da tam tersi şık görünümler ortaya çıkarabilirsiniz.  Hakim yaka bluz modelleri ile gömlek şıklığını denim pantolonlarla kombinleyerek yakalayabilirsiniz. Bahar çiçekleri ile süslenmiş bluz modelleri ile de Kombinlerinize renk katabilirsiniz. Özellikle bluz seçimleriniz de şıklıktan yanaysanız daha çok bohem tarzı kolları volanlı olan kısa göbeği açıkta bırakan rahat kumaş üzerine desenli bluz modellerini tercih edebilirsiniz.

Bluz Modelleri İle Farklı Kombinler Yaratın

Bluz gibi üst giysilikler oldukça çok ve farklı modellere sahiptir. Püskül ve bağcık detayları ile süslenmiş bluz modelleri ile günlük hayatınızda hareketli kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun dışında otantik bir tarzı seven kadınlar otantik desen baskılı bluzları kullanabilirler. Her sene bluz modellerinde tül ve dantel modellerini görmemiz mümkün. Romantik bir tarza sahip olan kadınlar bu dantel detaylı bluzleri şık bir etek ile tamamlayabilirler. Bu tarz bluzleri özel davetlerde de rahatlıkla kullanarak şık bir görünüme imza atabilirsiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme