6 Kez Kanser 40 Kez Ameliyat Oldu

Olaylar
Bir erkek çocuk babası Underwood-Frost dünyadaki milyonlarca kanser hastasına umut olabilecek bir öykünün kahramanı. 50 yaşındaki aile babasına doktorlar tarafından 13 yıl önce sadece 18 aylık ömrü ka...
EMOJİLE

Bir erkek çocuk babası Underwood-Frost dünyadaki milyonlarca kanser hastasına umut olabilecek bir öykünün kahramanı. 50 yaşındaki aile babasına doktorlar tarafından 13 yıl önce sadece 18 aylık ömrü kaldığı söylenmiş.

İlk önce 1999 yılında cilt kanseri teşhisi koyulan Frost’a ardından 2000 yılında lenfoma olduğu söylenmiş. 2006 yılında göğsünde tespit edilen kanserli kitleyi aldırdıktan sonra ise 2009 yılında akciğer kanseri olduğu, 2011 yılında ise mesane kanseri olduğu tespit edilmiş. İki hafta önce ise mesane kanserinin nüksettiği belirlenmiş.

Chris Underwood-Frost hiçbir zaman yenilgiyi kabullenmediğini, oğlu için savaş vermeye devam edeceğini, hastalıkları ise ciddiye almadığını söylüyor.

Hayatı boyunca sigara içmediğini hatta dumanından bile nefret ettiğini belirten Frost; "Beni en çok kanser teşhisi yıktı. Bu bana bir hakarettir." dedi.

mynet.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi