55 Milyon Dolarlık Hint Düğünü!

Olaylar
Hindistan’ın etkili siyasetçilerinden Tanwar’ın oğlu evlendi. 1 haftadır süren düğünde şimdiye kadar 55 milyon dolar harcandı. Gelinin damada bir de helikopter hediye ettiği düğünde, damad...
EMOJİLE

Hindistan’ın etkili siyasetçilerinden Tanwar’ın oğlu evlendi. 1 haftadır süren düğünde şimdiye kadar 55 milyon dolar harcandı. Gelinin damada bir de helikopter hediye ettiği düğünde, damadın berberine ise 5 bin 500 dolar verildi.

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de iki siyasetçinin çocuklarının düğünü, bu ülke kadar tüm dünyada da ilgi odağı oldu. Hindistan hükümetini kuran Kongre Partisi mensubu Kanwar Singh Tanwar’ın oğlu Lalit Tanwar ve Delhi’nin etkili siyasetçilerinden Sukhbir Singh’in kızı Yogita Jaunapuria’nın düğünleri harcanan para ile büyük ses getirdi.

Öyle ki binbir gece masallarını aratmayan ve 1 haftadır süren düğünde şimdiye kadar 55 milyon dolar harcandı. Gelinin damada bir de helikopter hediye ettiği düğünde, damadın berberine ise 5 bin 500 dolar verildi. Yerel medyada çıkan haberlere göre, geçen hafta yapılan ön programda davetlilere, özel takım elbise ve her kişiye 500’er dolar verildi. Bu programa 2 bin kişi katıldı. Damadın berberine ise 5 bin 500 dolar verildi.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme