3 ilde eş zamanlı terör operasyonu

Olaylar
İzmir, İstanbul ve Ankara’da DHKP-C terör örgütüne yönelik ortak operasyon düzenlendi. İstanbul’da Çağdaş Hukukçular Derneği’ne üye 10 avukat da gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Mü...
EMOJİLE

İzmir, İstanbul ve Ankara’da DHKP-C terör örgütüne yönelik ortak operasyon düzenlendi. İstanbul’da Çağdaş Hukukçular Derneği’ne üye 10 avukat da gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, çok sayıda adrese operasyon düzenliyor. Başta Beyoğlu olmak üzere birçok ilçede gerçekleştirilen Operasyona Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekipler de destek verdi. Okmeydanı’nda bulunan İdil Kültür Merkezi yakınındaki bir adrese ve Mecidiyeköy’de bulunan Yürüyüş Dergisi’ne helikopter destekli düzenlenen operasyonlarda çok sayıda gözaltına alınan şüpheli olduğu öğrenildi. Adresler de olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

Operasyonda Çağdaş Hukukçular Derneği’ne üye 10 avukat da gözaltına alındı.

İzmir ve Ankara’da da DHKP-C terör örgütüne yönelik ortak operasyon düzenlendi.

Operasyonun İzmir ayağında, çeşitli evlere eş zamanlı düzenlenen baskınlarda DHKP-C terör örgütü üyesi olduğu ileri sürülen 17 kişi gözaltına alındı.

Haber7.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme