Suriyelilerin Erdoğan Sevinci

Ülkeler
Haber: Samet Doğan Suriye’de yaşananlar karşısında son dönemde sert tepki koyan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimde zirve yapmasıyla birlikte Suriyeli devrimciler de vefa gö...
EMOJİLE

Haber: Samet Doğan

Suriye’de yaşananlar karşısında son dönemde sert tepki koyan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimde zirve yapmasıyla birlikte Suriyeli devrimciler de vefa gösterisi düzenledi. Yoğun bir katılımın gerçekleştirdiği gösteride, "Mubarek olsun Erdoğan, Beşar defolsun" sloganları atılırken, göstericiler Türk bayrakları taşıdı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ…

Türkiye’de dün düzenlenen genel seçimde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin oy oranını artırarak iktidarda üst üste üçüncü dönemini kazanmasının ardından Erdoğan, "İstanbul kadar Saraybosna kazanmıştır; İzmir kadar Beyrut kazanmıştır; Ankara kadar Şam kazanmıştır; Diyarbakır kadar Ramallah, Nablus, Cenin, Batı Şeria, Kudüs, Gazze kazanmıştır. Bugün Türkiye kadar Orta Doğu, Kafkasya, Balkanlar, Avrupa kazanmıştır. Bugün, demokrasi kadar, özgürlük kadar, barış, adalet, istikrar kazanmıştır.” diye konuşmuştu.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme