Putin O Ses’e katılırsa…

Ülkeler
Ekranların sevilen müzik yarışması “O Ses Türkiye”nin Rusya’da yayınlanan versiyonda yeni sezon için yayınlanan tanıtım filmi, izleyenleri hem şaşırttı hem de güldürdü. Videoda; Rusy...
EMOJİLE

Ekranların sevilen müzik yarışması “O Ses Türkiye”nin Rusya’da yayınlanan versiyonda yeni sezon için yayınlanan tanıtım filmi, izleyenleri hem şaşırttı hem de güldürdü.

Videoda; Rusya’nın star isimleri Alexander Gradsky, Dima Bilan, Leonid Agutin ve Pelagea’dan oluşan jüri üyeleri önce arkaları dönük halde, “Blueberry Hill” şarkısını söyleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i dinlerken görülüyor.

“PUTİN O SES YARIŞMASINA KATILIRSA” VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

YARIŞMACIYI GÖREN JÜRİ ÜYELERİ ŞOK GEÇİRDİ

Jüri üyeleri daha sonra ise birer birer yüzlerini sahnedeki “yarışmacı”ya döndükçe, şoke olmuş bir vaziyette ekrana yansıdılar. Birçok televizyon seyircisi uzun süre Putin’in gerçekten yarışmacı  olduğunu düşünürken, dikkatli izleyiciler bunun Rus liderin önceki yıllarda çekilen bir görüntüsü olduğunu fark etti.

TANITIM VİDEOSU MONTAJ ÇIKTI

Tanıtım videosu Putin’in Aralık 2010’da St. Petersburg’daki bir bağış etkinliğinde şarkı söylediği geceden alınan görüntüler montajlanarak hazırlanmıştı.

PUTİN’İN MÜZİK GEÇMİŞİ

Moscow Times gazetesi tarafından ABBA’nın şarkılarını söyleyen Björn Again’in 22 Ocak’ta Putin ve az sayıda konuğu için bir konser verdiğini ve bu mini konser sırasında sık sık dans ettiğinin iddia edilmesi üzerine Putin’in  Basın Sözcüsü Dmitri Peskov, Putin’in Abba değil Beatles’ın sıkı bir hayranı olduğunu dolayısıyla böyle bir mini konser verilmediğini açıklamıştı.

Putin, efsanevi İngiliz grubunun bir üyesi  Paul McCartney ile buluşması sırasında hayranlığını dile getirmişti.

Time’a verdiği bir röportajda Brahms, Mozart, Çaykovski, Rahmaninov, Schubert, Liszt dinlemeyi sevdiğini ve favori parçasının Beatles’tan “Yesterday” olduğunu açıklayan Rus lider, 2010 yılında kanser hastası çocukların yararına düzenlenen gecede “Blueberry Hill” adlı caz parçasını söylemişti.

İnternethaber