Bu Sınıf, TBMM’yi Andırıyor

Toplum
Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükaslan İlköğretim Okulu 1/B sınıfı, masaların dizilişi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM)’ni andırıyor. Sınıfta ayrıca eğitimde kullanılan son teknolojik imkanlar da...
EMOJİLE

Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükaslan İlköğretim Okulu 1/B sınıfı, masaların dizilişi ile Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM)’ni andırıyor. Sınıfta ayrıca eğitimde kullanılan son teknolojik imkanlar da bulunuyor.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinin başarılı okullarından Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükaslan’da öğretmen Hasan Erdoğan, öğrenci velilerinin katkılarıyla sınıfı farklı bir oturma düzenine ve teknolojik imkanlara kavuşturdu. Sınıfta akıllı tahtadan projektöre, bilgisayarlı eğitimden pratik öğrenmeyi sağlayan araçlara kadar her şey mevcut.

Klasik derslik düzeni yerine daha özgün bir sınıf diziliminin uygulandığı 1/B sınıfı, bu hali ile TBMM’yi andırıyor. Öğrencilerin, öğretmen Hasan Erdoğan’ın anlattıklarını daha rahat kavramalarını sağlayan sınıf düzeni, uygulama itibarı ile ilçede bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Öğretmen Hasan Erdoğan’ın öğrenci velilerinin katkıları ile gerçekleştirdiği bu değişim ve ayrıca hafta sonlarında okulda öğrencilerine ek ders ve rehberlik hizmeti vermesi hem okul idarecilerinin de hem de öğrenci velilerinin takdirini kazanıyor.

Zaman

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme