Babanın evlat acısı

Toplum
Kalp krizi geçirerek önceki gün hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Vehbi Koç için Koç ailesi dün Divan Otel’de taziyeleri kabul etti. Otele ilk olarak Ve...
EMOJİLE

Kalp krizi geçirerek önceki gün hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Vehbi Koç için Koç ailesi dün Divan Otel’de taziyeleri kabul etti. Otele ilk olarak Vehbi Koç’un kız kardeşi Semahat Arsel, sonrasında Mustafa Koç’un eşi Caroline ile kızları Aylin ve Esra Koç geldi. Daha sonra ise Mustafa Koç’un İngiltere’de yaşayan kardeşi Ömer Koç, babası Rahmi Koç, kardeşi Ali Koç, taziye için Divan Otel’e giriş yaptı. 

ZİYARETÇİ AKINI 
Özellikle baba Rahmi Koç’un acılı hali, otele gelenlerin dikkatinden kaçmadı. Mustafa Koç’un kardeşleri Ali ve Ömer Koç da bir yandan taziyeleri kabul ederken, diğer taraftan babasının yanından ayrılmadı. Saat 16.00 itibariyle ise taziyelerini iletmek için siyaset, ekonomi ve sanat dünyasından çok sayıda isim otele akın etti. Ali Sabancı, Faruk Süren, Zülfi Livaneli, Ajda Pekkan, Emel Sayın, Genelkurmay eski Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Adnan Polat, Ali Şen, Vuslat Sabancı, Güler Sabancı, İBB Başkanı Kadir Topbaş, Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak, Mehmet Ağar ve birçok isim Divan Otel’e gelerek Koç ailesine taziyelerini bildirdi. Bu arada Bursa’daki TOFAŞ fabrikasında ise dün sabah büyük hüzün vardı. Şirket içinde bir anma töreni düzenlenirken, çalışanların yakalarına Mustafa Koç’un resmini iliştirdikleri gözlendi. Fabrikanın girişindeki Fiat flamaları yarıya indirildi.

DOSTUMU ÖZLEYECEĞİM
Ford Motor Company Yönetim Kurulu Başkanı Bill Ford, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı. Derin üzüntü duyduğunu belirten Ford, “Mustafa Koç, olağanüstü bir lider, dürüst bir insandı. Hem dostum, hem ortağım olarak onu özleyeceğim” dedi.

Mustafa Koç’a ilk müdahaleyi yapan spor hocası Tony Hill de taziyeye geldi.

Mustafa Koç’un eşi Caroline ve kızları, otele ilk gelenlerden oldu.

Ali Koç taziyede babasını yalnız bırakmadı.

Ömer Koç, ağabeyinin ölümü üzerine İngiltere’den acil dönüş yaptı.
Takvim

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme