4 Boksörümüz Final İçin Vuracak!

Dövüş Sporları
4 boksörümüz final için vuracak! Ankara’da yapılan Avrupa Boks Şampiyonası’nda fırtına gibi esen ve çeyrek finali geçen boksörleri-mizden 4’ü bugün yarı finalde ringe çıkıyor. 29. Av...
EMOJİLE

4 boksörümüz final için vuracak!
Ankara’da yapılan Avrupa Boks Şampiyonası’nda fırtına gibi esen ve çeyrek finali geçen boksörleri-mizden 4’ü bugün yarı finalde ringe çıkıyor.

29. Avrupa Boks Şampiyonası’nda çeyrek final müsabakaları sonunda 4 boksörümüz yarı finale yükselerek, bronz madalyayı garantiledi. Türk sporculardan 56 kiloda ringe çıkan Furkan Memiş, İngiliz rakibi Luke Campbell’ı 12-9 yenerek, adını yarı finale yazdırdı ve bronz madalya almayı garantileyen ilk Türk sporcu oldu. 75 kiloda mücadele eden Adem Kılıççı da Azeri rakibi Rahib Baylarov’u 27-10 yenmeyi başardı ve madalyayı garantileyen bir diğer isim oldu. 91 kiloda yarışan Bahram Muzaffer de Slovak rakibi Sandro Dirnfeld’i 16-10’luk skorla geçti ve yarı finale yükselip, bronz madalyayı garantiledi.

Yarı finaller bugün

60 kiloda Fatih Keleş, Fransız rakibi Süleyman Cissokho’yu başarılı bir performansla 20-12 yenerek, yarı finale yükseldi ve bronz madalya almayı garantiledi. 49 kiloda ringe çıkan Ferhat Pehlivan, 69 kiloda Abdülkadir Köroğlu ile 81 kiloda Caner Sayak ise şampiyonaya veda etti. Şampiyonada bugün saat 14.00’teki yarı final mücadelesinde, 4 Türk sporcu ringe çıkacak. 56 kiloda Furkan Memiş ile Rus Dmitry Polyanskiy, 75 kiloda Adem Kılıççı ile Gürcü Jaba Khositashvili, 91 kiloda Bahram Muzaffer ile Bulgar Tervel Pulev ve 60 kiloda Fatih Keleş ile Ermeni sporcu Vladimir Sarukhanyan kozlarını paylaşacak.

Haber7.com

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi