Michael Jackson’ın Kızı Oyunculuğu Seçti

Oyuncular
13 yaşındaki Paris, "Lundon’s Bridge and the Three Keys" adlı filmdeki rolüyle oyunculuğa ilk adımını atacak Michael Jackson’ın kızı oyunculuğu seçti. 2009 yılında hayatını kaybe...
EMOJİLE

13 yaşındaki Paris, "Lundon’s Bridge and the Three Keys" adlı filmdeki rolüyle oyunculuğa ilk adımını atacak Michael Jackson’ın kızı oyunculuğu seçti.

2009 yılında hayatını kaybeden popun kralı Michael Jackson’ın 13 yaşındaki kızı Paris Jackson da şov dünyasına giriyor. Amerikan People Dergisi’ne göre, babası gibi şarkıcı olmak istemeyen Paris Jackson’ın en büyük hedefi ünlü bir oyuncu olmak.

Paris Jackson, fantastik film “Lundon’s Bridge and the Three Keys”deki rolüyle oyunculuğa başlayacak. Filmde eski bir sihrin yunusu insana, bir erkek çocuğunu yusufçuğa, bir denizanasını da büyükanneye dönüştürmesi ve yaşanan olaylar zinciri konu alınıyor.

Paris Jackson, 5 bölümden oluşması beklenen filmde Lundon O’Malley adındaki kızı canlandıracak. Filmin ilk bölümünün çekimlerine ise Ocak ayında başlanacak.

1 MİLYAR DOLARLIK MİRAS

Michael Jackson’ın ölümünden sonra tüm mal varlıkları, kasetlerinden yaptığı satış ile yaklaşık 1 milyar dolarlık bir servet, vasiyeti üzerine annesi Katherine Jackson’a kalmıştı. Michael Jackson babasını vasiyetin dışında tutmuştu.

Michael Jackson’ın servetinin annesinin ölümünden sonra çocukları Prince Michael 1, Paris ve Prince Michael 2’ye (Blanket) kalması bekleniyor.

25 Haziran 2009’da ölen Jackson’a, geçtiğimiz ay görülen davada, doktoru Conrad Murray’ın güçlü bir anestezi ilacı olan “propofol”den aşırı dozda vererek ölümüne yol açtığına hükmedilmişti.

HABERTÜRK

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme