Michael Fassbender Festivalde

Oyuncular
İrlanda yapımı ‘Açlık’ filmiyle dikkatleri çektikten sonra Tarantino’nun ‘Soysuzlar Çetesi’ ile iyice parlayan ve son olarak, ‘X-Men: Birinci Sınıf’ta oynayan...
EMOJİLE

İrlanda yapımı ‘Açlık’ filmiyle dikkatleri çektikten sonra Tarantino’nun ‘Soysuzlar Çetesi’ ile iyice parlayan ve son olarak, ‘X-Men: Birinci Sınıf’ta oynayan Fassbender, festival kapsamında sinemaseverlerle buluştu. Festivalde gösterilen ‘Jane Eyre’ filminde Mia Wasikowska ile başrolü paylaşan Fassbender, filmin yönetmeni Cary Fukunaga ile katıldığı açık hava söyleşisinde soruları cevapladı.

Başarısız bir müzik kariyerinin ardından girdiği sinema sektöründe Tarantino ile çalışarak ismini duyurduğunu belirten Alman oyuncu, bu şansı iyi değerlendirdiğine dikkat çekti. Bir Charlotte Brontë uyarlaması olan ‘Jane Eyre’ filmini ilk kez Saraybosna’da izlediğini söyleyen Fassbender, "Filmlerimi ilk kez diğer izleyicilerle izlerim, çünkü o zaman gerçekten heyecan hissederim. Tek başınıza izlediğiniz zaman o kapalı odanın güvenliğini hissederek, heyecanı kaçırırsınız." dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme