Meryl Streep’ten Kariyerinde Bir İlk

Oyuncular
New York, Poughkeepsie’de bulunan sanat okulu Vassar College’ın mezunlarına dağıtılan derginin özel sayısında kapağı süsleyen Streep, “Kariyerim boyunca farklı tiplemelere büründüm. ...
EMOJİLE

New York, Poughkeepsie’de bulunan sanat okulu Vassar College’ın mezunlarına dağıtılan derginin özel sayısında kapağı süsleyen Streep, “Kariyerim boyunca farklı tiplemelere büründüm. Polonyalı bir göçmeni de, Amerikalı bir aşçıyı da canlandırdım. Ama daha önce hiç erkek kılığında poz vermemiştim" dedi.

Hayranı olduğu Matthew Vassar’a dönüşmenin kendisi için farklı bir anlamı olduğunu belirten Oscarlı oyuncu, bugüne kadar yaptığı en eğlenceli iş olduğunu da sözlerine ekledi.

VEFA BORCUNU ÖDEDİ

Brigitte Lacombe’un ojektifine poz veren Streep, 1971 yılında okulun tiyatro bölümünden mezun olduğunu hatırlatarak, “Matthew Vassar, 1861’de sadece kızlara eğitim veren bir kolej açarak ne kadar cesur olduğunu gösterdi" dedi.

Okuduğu okulun kurucusu olarak poz vermeyi biraz da vefa borcunu ödemek için kabul ettiğini de söyleyen Streep, Vassar College’de okurken birçok anısının olduğunu ve o anılarını tekrardan hatırlamak için aslında bu işi kabul ettiğini de belirtti.

Habertürk
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme