Düğün Dernek’e 30 dakika daha ekleniyor

Oyuncular
Vizyondaki komedi filmleri arasındaki kıyasıya rekabet devam ediyor. Recep İvedik 4, 6.060.983 kişiye ulaşan seyircisiyle zirvedeki yerini korurken; Eyvah Eyvah 3’ü de 3.370.919 kişinin izlemiş....
EMOJİLE

Vizyondaki komedi filmleri arasındaki kıyasıya rekabet devam ediyor. Recep İvedik 4, 6.060.983 kişiye ulaşan seyircisiyle zirvedeki yerini korurken; Eyvah Eyvah 3’ü de 3.370.919 kişinin izlemiş. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolleri paylaştığı ‘Düğün Denek’ ise 2.621.497 kişi izlenme rakamıyla üçüncülüğü koruyor.

TRThaber’de yer alan habere göre, Düğün Dernek zirveyi kaptırmamak için 21 Mart’tan itibaren daha önce yayınlanmayan 30 dakikalık bir bölümün de eklendiği versiyonuyla yeniden sinema severlerin beğenisine sunulacak.

İMECE USULÜ BİR DÜĞÜN 

Selçuk Aydemir’in yönettiği Düğün Dernek, İmece usulü bir düğün yapmaya kalkışan dört kafadarın sevimli hikayesini konu alıyor. Sivaslı Tarık ve Letonyalı Nugesha’nın aynı ülkede çalışabilmek için acilen evlenmeleri gerekir. Ancak damadın babası İsmail için, dört dörtlük bir düğün yapmak şarttır. Sivas’da düğün gelenekleri ağır, İsmail’de imkân dardır, ama ne gam! Can yoldaşları ile tüm Sivas düğün için seferber edilecektir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme