007 Ezanı Duydu Ara Verdi!

Oyuncular
Daniel Craig’in başrolde olduğu ‘007 James Bond: Skyfall’un çekimleri tüm hızıyla Eminönü’nde sürüyor. Bond ekibi; önceki gün, bir çatışma sahnesini izlemek için Amerika’...
EMOJİLE

Daniel Craig’in başrolde olduğu ‘007 James Bond: Skyfall’un çekimleri tüm hızıyla Eminönü’nde sürüyor. Bond ekibi; önceki gün, bir çatışma sahnesini izlemek için Amerika’dan gelen basın mensuplarını set alanına aldı.

"EN İYİSİNİ YAPTIK!"
Craig, çekimin ardından bir röportaj da vererek, filmin perde arkasını anlattı. Craig, "Burada büyük bir prodüksiyon var; film önemli bir çalışmanın ürünü. İşimize büyük bir konsantrasyonla devam ediyoruz" dedi. Ünlü oyuncu "Skyfall en iyi Bond filmi mi olacak?" sorusuna da şöyle yanıt verdi: "Bond fanatikleri için yapabileceklerimizin en iyisini yaptık. 50’nci yılımızı kutladık. Bu üzerimizde biraz baskı yarattı." Bu arada Craig, röportaj sırasında ezan okunmaya başlayınca, röportaja ara verdi. Ezanın bitmesini bekleyen Craig’in bu davranışı, Türk figüranların ilgisini çekti.

ARABALARIN DA DUBLÖRÜ VAR!
‘Skyfall’un Eminönü’ndeki setinde önceki gün; filmin başrol oyucusu Daniel Craig, dublörü ile sohbet ederken görüntülendi. Craig’in neşeli hali gözlerden kaçmadı. Öte yandan filmin çekimlerinde toplamda 280 bin Euro değerinde, Audi marka dört tane spor araba parçalandı. Önceki günkü sette ise parçalanmış arabalarla aynı plakaya sahip arabalar hazır bulundu.

ahaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme