Sinema Kültürüne Katkı Ödülleri

Filmler
Uluslararası Eskişehir Film Festivali, bu yarışma ile Türkiye’de sinema kültürünün gelişmesine ve sinemanın düşünsel boyutunun zenginleşmesine katkıda bulunmak üzere, bu alanda çalışan yazar ve ...
EMOJİLE

Uluslararası Eskişehir Film Festivali, bu yarışma ile Türkiye’de sinema kültürünün gelişmesine ve sinemanın düşünsel boyutunun zenginleşmesine katkıda bulunmak üzere, bu alanda çalışan yazar ve akademisyenleri desteklemeyi amaçlıyor.

Sinema Kültürüne Katkı Ödülleri:

“En İyi Sinema Kitabı”
“En İyi Sinema Makalesi”
“Televizyonda Yayınlanan En İyi Sinema Programı/ En İyi İnternet Sinema Dergisi/ Sitesi/ Blog” olmak üzere üç ayrı alanda sahiplerini bulacaktır. Yarışmanın üçüncü kategorisinde sadece bir adet ödül verilecek.

Sinema Yazarları ve Akademisyenlerden oluşan beş kişilik bir “Seçici Kurul” tarafından değerlendirilecek “Sinema Kültürüne Katkı Ödülleri” için son başvuru tarihi 20 Mart 2011.

Başvuru koşulları hakkında detaylı bilgiye “13. Anadolu Üniversitesi Uluslararası Eskişehir Film Festivali”nin resmi internet sitesi olan http://eskfilmfest.anadolu.edu.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.