TRT’den Bir Tarihi Dizi Daha

Diziler
TRT reyting rekorları kıran dizilerine bir tarihi dizi daha ekliyor. Diriliş Ertuğrul, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerden sonra TRT, ‘Barbaros’ dizisi ile dev bi...
EMOJİLE

TRT reyting rekorları kıran dizilerine bir tarihi dizi daha ekliyor. Diriliş Ertuğrul, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerden sonra TRT, ‘Barbaros’ dizisi ile dev bir yapıma daha hazırlanıyor.

Diriliş Ertuğrul, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerle reyting rekorları kıran TRT, sürpriz isimlerin de yer alacağı bomba bir diziyi daha izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

TRT’den ‘Barbaros’ dizisi

Diriliş Ertuğrul, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Payitaht Abdülhamid gibi büyük yapımlarla sadece Türkiye’de değil birçok ülkede büyük beğeni toplayan TRT, tarih dizilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Sevilen isimler de yer alacak

Barbaros Hayrettin Paşa döneminin işleneceği Barbaros adlı dizide, Payitaht Abdülhamid dizisinin Tahsin Paşası sevilen oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu da sürpriz bir rolle TRT izleyicisinin karşısında olacak.

Heyecanla beklenen dizide, Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan da rol alacak.