Son Yaz Dizisi İzleyiciden Begeni Topluyor

Diziler
Son Yaz dizisi başladığı günden itibaren oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça dikkat çekiyor. Hız kesmeden devam eden dizinin son bölümlerini son yaz son bölüm izle şeklinde aratıp, izleyebilirsiniz. ...
EMOJİLE

Son Yaz dizisi başladığı günden itibaren oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça dikkat çekiyor. Hız kesmeden devam eden dizinin son bölümlerini son yaz son bölüm izle şeklinde aratıp, izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yayınlanan son bölüm de izleyicileri için oldukça heyecan yarattı. Çünkü Akgün, Gökhan’ı erkek kardeşi sanmadığı için dövüp hastanelik etmiştir. Fakat bu durumdan pişman olan Akgün, Gökhan’ın geri alamadığı arabasını almaya çalışarak kendini affettirmeye çalışır.

Tüm bu olanlardan sonra Yağmur, Akgün ile konuşarak Gökhan ile arasını düzeltmesini ister. Fakat Gökhan, Yağmur’un Akgün’e olan yakınlığını kıskanır. Tam bu nokta da Gökhan ikilinin arasını bozmak için planlar yapar. Selim ise Canan ile ilişkisinin keyfini çıkartmaya çalışır çünkü bu sefer şansını iyi kullanmak istemektedir.

Son Yaz Dizisi

İlk bölümü 1 Ocak 2021 tarihinde Fox TV ekranlarında yayınlan Son Yaz dizisi konusu ile oldukça sevilmiştir. Yapımcısının Saner Ay olduğu dizinin yönetmeni ise Burak Arlıer ele almaktadır. Başrollerini ise Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Funda Eryiğit paylaşıyor. Dizi çekimleri İzmir şehrinde gerçekleşirken aynı zamanda İstanbul’da da devam ediliyor. Bunun yanı sıra oyuncuların karakterler ile bütünleşmesi sayesinde izleyicileri tarafından oldukça sevilmektedir.

Son Yaz dizisi etkileyici öyküsü sayesinde reytinglerde de üst sırada yer almaktadır. Dizinin online ortamlardaki takipçisi sayısının da her geçen gün itibariyle artış yaşanıldığı bilinmektedir. Bu kapsamda Son Yaz dizisini internet üzerinden seyretmeyi istediğinizde karşınıza çok sayıda farklı seçenek de çıkacaktır.

Dizi İzle Seçenekleri

Son Yaz dizisi yayınlandığı günden itibaren hareketli konusu ile ilgi çekiyor. Her cuma akşamı Fox TV’de yayınlanması ile sevenleriyle buluşmaktadır. Bunun yanı sıra diziyi elbette ki kaçıranlar olabiliyor. Tam bu nokta da Fox TV’nin resmi sitesinden dizi izle kısmından kaçırdığınız bölümü izleyebilirsiniz. Aynı zamanda dizinin yeni bölüm fragmanlarını da resmi siteden takip etme şansı da olmaktadır. Dizi izle seçenekleri sayesinde reklam verilmemesi ile çok daha akıcı izleyebilirsiniz. İstediğiniz an durdurma gibi özellikleri ile anınıza göre ayarlayabilirsiniz.