Sadakatsiz Son Bölüm Gelişmeleri

Diziler
Çarşamba akşamları Türkiye’nin gözü kanal D ekranlarında oluyor. Merak yeni bölümleri beklenen Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamları yayınlanıyor. Son bölüm gelişmelerini Sadakatsiz son bölüm izle ile ...
EMOJİLE

Çarşamba akşamları Türkiye’nin gözü kanal D ekranlarında oluyor. Merak yeni bölümleri beklenen Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamları yayınlanıyor. Son bölüm gelişmelerini Sadakatsiz son bölüm izle ile çeşitli online platformlarından izleyebilirsiniz. Böylece Sadakatsiz dizisini kaçırdığınızda reklamsız olarak keyif ile izleyebilme olanağını kullanmış olursunuz.

İlk bölümü 2020 yılında ekim ayının 17. günü yayınlanmıştır. Yayınlandığı ilk günden beri pek çok dizi severlerin dikkatini çekmeye başarmıştır. Neslihan Yeşilyurt tarafından yönetilen dizi Doctor Foster adlı İngiliz yapımı olan diziden uyarlanması yapılmıştır. Dizi henüz ilk sezonundadır. Genel olarak dram dizisidir. Fakat son bölümlerinde ise bolca aksiyon senaryoları bulundu.

2015 yılında yayınlanan İngiliz yapımı olan Doctor Foster dizisi 10 bölümünü iki sezonda bitmiştir. Sadakatsiz dizisinde olduğu gibi aldatılan bir başarılı kadın doktorun hikayesi anlatılmıştır. Sadakatsiz dizisi, son zamanların en iddialı yapımları arasında yer aldığı için bu diziyi yakından takip edenlerin sayısında da ciddi oranda bir artış yaşanılmaktadır.

Sadakatsiz Dizi Son Bölüm Gelişmeleri

Özelliklede aksiyon seven Sadakatsiz dizi severleri son bölümlerde bolca heyecanlı olarak izlediler. Çünkü son bölümlerde Derin’in kaçırılması bol aksiyon içerikliydi.

Derin, Volkan’ın boşanmak istediğini fark eder. Kendince bir plan yapar. Tüm detaylar düşülmüştür. Fakat plan beklendiği gibi gitmez ve Derin gerçekten kaçırılır. Derin’i Asya’yı çok seven Faruk ve onun karısı olan Nazan gerçekten kaçırmıştır. Sebebi ise Derin’in sürekli olarak Asya’yı üzmesidir. Sonunda ise Derin bulunmuştu.

Son bölümünde ise Sadakatsiz dizisinde Derin hala Volkan’dan boşanmak istemez. Bunun içinde farklı planlar peşine düşer. Fakat Asya tüm gerçekleri anlatmaya başlar. Volkan ise Derin ile olan evliliğini bitirme kararını yeniden düşünmeye başlar.

Sadakatsiz Dizisi Başrol Oyuncuları

Dizi severlerin trend dizileri arasında Sadakatsiz dizisi yerini çoktan aldı. Dizinin başrol oyuncusu Cansu Dere; 1980 yılı doğumludur. Yaklaşık olarak 16 yıldır oyunculuk ile uğraşmaktadır.

Volkan karakterini canlandıran Caner Cindoruk şuanda 40 yaşındadır. Caner Cindoruk yaklaşık olarak 14 yıldır tiyatro ve oyunculuk ile ilgilenmektedir. Son oynadığı diziyi ise dizi izle platformlarından izleyebilirsiniz.