Rock Tutkunlarının Yaz Randevusu

Konserler
Rock severleri bir hayli heyecanlandıran 5-8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak Zeytinli Rock Festivali’nin şimdilik açıklanan ve her geçen gün artması muhtemel grup ve sanatçıları şöyle: 110,...
EMOJİLE

Rock severleri bir hayli heyecanlandıran 5-8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak Zeytinli Rock Festivali’nin şimdilik açıklanan ve her geçen gün artması muhtemel grup ve sanatçıları şöyle: 110, Bulutsuzluk Özlemi, Deja-vu, Demir Demirkan, Direc-t, Dorian, Dört x Dört, Emre Aydın, Gece, Gizli Özne, Gökçe, Haluk Levent, Helldorado, İstanbul Arabesque Project, Kolpa, Kreş, MFÖ, Makine, Mirkelam-Kargo, Model, Murat Net, Pickpocket, Pin-up, Rashit ve Umut Kaya.

Kapılarını kampçılara 4 Ağustos Çarşamba günü açacak festivalde günlük-kombine ve kamp-konaklama imkânı bulacak katılımcılar, bütün ihtiyaçlarını da festival alanı içerisindeki standlarından temin edebilecek. Balıkesir’in Zeytinli/Dalyan sahilini dört gün boyunca rockla hareketlendirecek festivalin biletleriyse bugünden itibaren Biletix’te satışa sunuluyor. Festivalle ilgili gelişmeler www.zeytinlirock.net sitesinden takip edilebilir.