Rock Tutkunlarının Yaz Randevusu

Konserler
Rock severleri bir hayli heyecanlandıran 5-8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak Zeytinli Rock Festivali’nin şimdilik açıklanan ve her geçen gün artması muhtemel grup ve sanatçıları şöyle: 110,...
EMOJİLE

Rock severleri bir hayli heyecanlandıran 5-8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak Zeytinli Rock Festivali’nin şimdilik açıklanan ve her geçen gün artması muhtemel grup ve sanatçıları şöyle: 110, Bulutsuzluk Özlemi, Deja-vu, Demir Demirkan, Direc-t, Dorian, Dört x Dört, Emre Aydın, Gece, Gizli Özne, Gökçe, Haluk Levent, Helldorado, İstanbul Arabesque Project, Kolpa, Kreş, MFÖ, Makine, Mirkelam-Kargo, Model, Murat Net, Pickpocket, Pin-up, Rashit ve Umut Kaya.

Kapılarını kampçılara 4 Ağustos Çarşamba günü açacak festivalde günlük-kombine ve kamp-konaklama imkânı bulacak katılımcılar, bütün ihtiyaçlarını da festival alanı içerisindeki standlarından temin edebilecek. Balıkesir’in Zeytinli/Dalyan sahilini dört gün boyunca rockla hareketlendirecek festivalin biletleriyse bugünden itibaren Biletix’te satışa sunuluyor. Festivalle ilgili gelişmeler www.zeytinlirock.net sitesinden takip edilebilir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme