Müziğin Starları Bursa’da

Konserler
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen, 48. Uluslararası Bursa Festivali, 12 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival, ...
EMOJİLE

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen, 48. Uluslararası Bursa Festivali, 12 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival, Loreena McKennitt, Emel Sayın, Ahmet Özhan, Ömer Faruk Tekbilek gibi tanınmış sanatçılara ev sahipliği yapacak. 

48. Uluslararası Bursa Festivali, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’nın 12 Haziran Cuma günü Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği ‘Golden Trombone’ başlıklı konserle başlayacak. 14 Haziran akşamı dünyaca ünlü sanatçı Loreena McKennitt (Last. fm) Bursalılarla buluşacak. 16 Haziran’da Emel Sayın ve Ahmet Özhan, 18 Haziran’da Ömer Faruk Tekbilek, 20 Haziran’da Kibariye ile Rosenberg Trio konserleri, 22 Haziran’da ‘Gül ve Lale’ adlı tarihî müzikal gösterisi ve 24 Haziran’da ‘Kırk Ney Bir Nefes’ başlıklı dinleti sahnelenecek. 26 Haziran Cuma günü Kubat ve Aşkın Nur Yengi’nin sahneye çıkacağı festivalde 28 Haziran Pazar günü Rafet el Roman, 30 Haziran Salı günü Funda Arar, 2 Temmuz Perşembe günü Mazhar Fuat Özkan ve 4 Haziran Cumartesi günü de Fatih Erkoç, Bursalılarla bir araya gelecek.

Festival biletleri bugün Tayyare Kültür Merkezi gişesinde satışa sunulacak. Etkinlik günlerinde de saat 18.00’den sonra Açıkhava Tiyatrosu gişesinde bilet satışı yapılacak.

Detaylı bilgi için:  48. Uluslararası Bursa Festivali

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme