Manga ve Duman konseri yarın

Konserler
Türk rock müziğinin başarılı gruplarından Duman en sevilen şarkılarıyla İş Sanat’ta. Rock tutkunları İş Sanat’ta Duman’la coşacak. Günümüzün en popüler alternatif rock gruplarından b...
EMOJİLE

Türk rock müziğinin başarılı gruplarından Duman en sevilen şarkılarıyla İş Sanat’ta.
Rock tutkunları İş Sanat’ta Duman’la coşacak.

Günümüzün en popüler alternatif rock gruplarından biri olan Duman, İş Sanat’ta hayranlarıyla buluşuyor. Duman en sevilen şarkılarını 29 Kasım akşamı İş Sanat’ta seslendirecek.

İlk albümünü 1999 yılında çıkaran Duman, 2002’de piyasaya çıkardığı Belki Alışmam Lazım adlı ikinci albümüyle büyük bir hayran kitlesine ulaştı. “Bu Akşam” ve “Her Şeyi Yak” coverı grubun Türkiye çapında tanınmasını sağladı.

Müziklerinde ve vokallerinde hissedilen özgün tarzıyla rock icrasına yeni bir boyut kazandıran grubun 2005 Temmuzunda piyasaya çıkan 3. albümleri büyük beğeni topladı. Çeşitli parçalarını akustik olarak yorumladıkları iki CD’lik konser albümü Canlı’da yer alan Erkin Koray’ın yıllar önce yorumladığı “Sen Yoksun Diye” ve Âşık Veysel’in “Kara Toprak” türküsünün coverları bu albümün en dikkat çeken çalışmaları oldu.

Çeşitli filmlerin müziklerine de katkıda bulunan grup Kaan Tangöze’nin büyük beğeni toplayan sıra dışı vokaliyle sevenlerine İş Sanat’ta oldukça keyifli anlar yaşatacak.

www.issanat.com.tr

Duman
Tarih:   29 Kasım Perşembe
Saat:    20.00
Yer:      İş Sanat

Bilet Fiyatları:
1. Kademe: 75 TL     2. Kademe: 60 TL    3. Kademe: 50 TL     İndirimli: 40 TL     Öğrenci: 20 TL                             

Satış noktaları: 
İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83
Biletix – 0216 556 98 00
www.biletix.com