Interpol’den Çağırılıyorsunuz

Konserler
New York’un öncü indie rock gruplarından, Evil ve Slow Hands gibi birçok klasikleşmiş hit şarkılara imza atan Interpol, Garanti Bankası ana sponsorluğunda ilk kez yarın, Maçka Küçük Çiftlik Park...
EMOJİLE

New York’un öncü indie rock gruplarından, Evil ve Slow Hands gibi birçok klasikleşmiş hit şarkılara imza atan Interpol, Garanti Bankası ana sponsorluğunda ilk kez yarın, Maçka Küçük Çiftlik Park’ta Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. New York alternatif müzik sahnesine şekil veren gruplardan biri olarak kabul edilen Interpol, aynı zamanda 2000’lerde ortaya çıkan ve büyük bir kitleyi peşinden sürükleyen post-punk diriliş hareketinin de öncü oluşumlarından biri.

Çağdaş rock müziğe yön veren en önemli gruplardan biri olarak kabul edilen Interpol, epik canlı performansları, sağlam hayran kitleleri ve vazgeçilmez rock hitleriyle Türkiye’de rock severlerin çok uzun süredir beklediği bir gruptu.

Nihayet yarın tam karşımızda olup, en güzel şarkılarını söyleyecekler. Bu arada konserin ön grubu ise Mor ve Ötesi. Biletler konser günü kapıda ve Biletix’te.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme