41. İstanbul Müzik Festivali programı

Konserler
Bu yıl "Zaman ve Değişim" teması altında 22 konserde 500’e yakın yerli ve yabancı sanatçıyı ağırlayacak olan 41. İstanbul Müzik Festivali, 4-29 Haziran tarihleri arasında müzikseverler...
EMOJİLE

Bu yıl "Zaman ve Değişim" teması altında 22 konserde 500’e yakın yerli ve yabancı sanatçıyı ağırlayacak olan 41. İstanbul Müzik Festivali, 4-29 Haziran tarihleri arasında müzikseverlerle buluşuyor.

Yine heyecanla beklenen konserlere ev sahipliği yapacak

olan festivalin 41. yılında, sizleri zaman ve değişimi anlatan eserlerin işitsel dünyalarını keşfetmeye davet ediyoruz. Festivalin bu yılki programına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Festival Programı için tıklayınız.

41. İstanbul Müzik Festivali bilet fiyatları 15 TL ile 350 TL arasında değişiyor. Festival biletlerinin Lale üyeleri için öncelikli bilet satışı devam ederken biletlerin genel satışı 2 Şubat Cumartesi günü başlıyor.

Biletlerinizi 2 Şubat’tan itibaren Biletix satış kanallarının yanı sıra ana gişe İKSV’den (pazar günleri hariç 10.00-18.00 saatleri arasında) satın alabilirsiniz. (Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca ana gişe İKSV?den satışa sunulacak, biletler öğrenci kimliği gösterilerek alınabiliecektir. Ana gişe İKSV, 3 Şubat Pazar günü açık olacaktır.)

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme