Elönü Bir Kez Daha Sultanahmet’te

Edebiyat
Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Marmara FM‘de, Feride karakteriyle insanlığın bam teline dokunan fragmanları kitaplaştıran Esra Elönü, Sultanahmet Camii avlusunda devam etmekte olan Türkiye K...
EMOJİLE

Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Marmara FM‘de, Feride karakteriyle insanlığın bam teline dokunan fragmanları kitaplaştıran Esra Elönü, Sultanahmet Camii avlusunda devam etmekte olan Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı‘nda Hayy Aksi adlı kitabını "ikinci kere" imzalayacak.

6 Eylül Pazar günü gerçekleşen imza töreni yoğun ilgi gören Esra Elönü, okurlarından gelen istek üzerine Selis Yayınları’ndan çıkan kitabı için yarın 17’00’dan sonra yine aynı yerde olacak.

Hayy Aksi, Türkiye Yazarlar Birliği`nin (TYB)’nin 2008 Yılında Radyo Programcılığı dalında, Yazar İlim – Fikir ve Sanat Adamı ve Sanatçıları ödülüne layık görülen Marmara FM‘deki fragmanlarından derlenmiş duygusal metinlerden oluşuyor. Fragmanlar Marmara FM’de yayınlandığı günlerde büyük ilgi görmüş ve takdir toplamıştı.

15 Eylül Salı günü saat 17’00’de "Sultanahmet Dini Yayınlar Fuarı"nda başlayacak olan imza gününde Esra Elönü’nün hayranları ile buluşması iftardan sonra da devam edecek.

Ödüllü metinlerden oluşan kitapla ilgili teknik bilgileri görmek için bu linki kullanabilirsiniz.