Edebiyat Ödülleri’nin ‘Mevsimi’ Geldi!

Edebiyat
3. İstanbul Edebiyat Festivali, 8 Aralık Perşembe günü, saat 13.30’da Melike Günyüz, Bestami Yazgan ve Nevzat Yüksel’in katılımıyla “Çocuk EdebiyatıAtölyesi”; saat 16.00’...
EMOJİLE

3. İstanbul Edebiyat Festivali, 8 Aralık Perşembe günü, saat 13.30’da Melike Günyüz, Bestami Yazgan ve Nevzat Yüksel’in katılımıyla “Çocuk EdebiyatıAtölyesi”; saat 16.00’da Ayşe Ece, Cemal Aydın ve Tozan Alkan’ın katılımıyla“Edebiyatımızda Çeviri Atölyesi”; saat 18.00’de ise Abdurrahman Şen, FaysalSosysal ve Metin Öztürk’ün katılımıyla “Sinema ve Edebiyat Uyarlamaları Paneli”ile devam edecek.

Festivalde beşinci gün yani 9 Aralık Cuma günü ise saat 13.30’da Belkısİbrahimhakkıoğlu ve Nuri Sağlam’ın katılımıyla “Deneme Atölyesi”; Aynur Can,Avni Çebi ve Korhan Gümüş’ün katılımıyla saat 16.00’da “Şehir Paneli” gerçekleştirilecek.

Festivalin son günü 10 Aralık Cumartesi. Cumartesi günü saat 12.30’daKamil Büyüker, Emine Çaykara, Haluk Oral’ın katılımıyla “Edebiyatımızda HatıratPaneli”; saat 15.00’de A. Ali Ural, Ali Galip Yener, Hüseyin Su ve Metin Celal’inkatılımıyla “2011 Yılında Türk Edebiyatı Açıkoturumu” ile devam edecek olan 3.İstanbul Edebiyat Festivali, “2011 Edebiyat Mevsimi Büyük Ödülleri”ninaçıklanması ve festival değerlendirmesiyle son bulacak. Ödüllerin kimlereverileceği merak konusu.

Haber 7