5. Türkiye Dergi Fuarı başlıyor

Edebiyat
Sirkeci Garı’nda beş gün boyunca peronlarda kültür, sanat, siyaset, mizah, edebiyat, çocuk vb yüz’ü aşkın dergi ile farklı bir atmosfer oluşacak! Yurtdışı’ndan dergilerin davet ...
EMOJİLE

Sirkeci Garı’nda beş gün boyunca peronlarda kültür, sanat, siyaset, mizah, edebiyat, çocuk vb yüz’ü aşkın dergi ile farklı bir atmosfer oluşacak! Yurtdışı’ndan dergilerin davet edildiği Fuar’ın bir de onur konuğu olacak.

Bir dergi fuarımız var ve bu fuar dünyada tek!

Ömründe bir şekilde herhangi bir dergi takip etmiş, dergi takip etmenin güzelliğini yaşamış herkese diyoruz ki; 7-11 Mayıs tarihleri arası Sirkeci Garında Dergi Fuarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Sizleri büyük bir düşünce, kültür ve hikmet şöleni bekliyor.

Bu sene fuarın ana teması “Gençlik” olarak belirlendi.

Trende söyleşiler, Sirkeci Garının tarihi ve estetik bekleme salonunda konferans, panel, müzik dinletileri ve dergiciliğin enleri töreninin yapılacağı TÜRKİYE DERGİ FUARI’nda 7’den 70’e herkesi ilgilendirecek bir şey mutlaka olacak.

7 Mayıs Çarşamba günü saat 12’de açılışı yapılacak olan Fuar 11 Mayıs Pazar günü saat 21’e kadar devam edecek. Fuar 10:00 – 21:00 saatleri arası ücretsiz herkese açık olarak gerçekleşecek.