Otağ Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden Ramazan Hediye Projesi

Stklar
Otağ Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği “Hayra Vesile Olur” sloganı ile yaklaşan Ramazan ayı öncesinde önemli bir projeye imza attı. Otağ Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin 2...
EMOJİLE

Otağ Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği “Hayra Vesile Olur” sloganı ile yaklaşan Ramazan ayı öncesinde önemli bir projeye imza attı.

Otağ Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin 20 gün önce tanıttığı yardım projesine ilgi büyük oldu. Gerek dernek üyeleri gerek hayır severlerin destekleriyle 15 aile hedefiyle çıkılan projede toplam 37 aileye ulaşıldı.

Otağ Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden yapılan açıklama şöyle:

Yaklaşık 20 gün önce tanıttığımız yardım projesine ilgi büyük oldu. Gerek dernek üyelerimiz gerek bizlere destek olan ve bu yolda bizimle yürüyen bağışçılarımız sayesinde 15 aile hedefiyle çıktığımız projemizde 37 aileye ulaşmış, Ramazan ayı öncesinde yüzlerinde sıcak bir tebessüm oluşturmuş bulunmaktayız. Gelen bağışları en doğru ve güvenli şekilde ihtiyaç sahiplerine hediye alışveriş kartı olarak ulaştırdık. İstanbul genelinde farklı ilçelerde ikamet eden toplamda 37 ihtiyaç sahibi aileye alışveriş kartı hediye ettik. Ramazan ayının coşkusunu ve bereketini birlikte yaşadığımız, “ah, nerde o eski Ramazanlar” sözündeki eski Ramazanlardaki dayanışma ve yardımlaşma ruhunu yeniden yaşadığımız bu projemizde bizlere maddi bağışlarıyla destek olan tüm değerli bağışçılarımıza ve sahada dağıtım faaliyetlerinde kendi imkanlarıyla her bir ilçeye ulaşan, görev alan tüm dernek üyelerimize teşekkür ederiz.