Yağış geliyor

Olaylar
Yapılan son değerlendirmelere göre: Öğle saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Ordu ile gece saatlerinden itibaren İstanbul ve B...
EMOJİLE

Yapılan son değerlendirmelere göre: Öğle saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Ordu ile gece saatlerinden itibaren İstanbul ve Bandırma çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: İç bölgelerde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Akdeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak eseceği tahmin ediliyor.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli ile gece saatlerinden itibaren İstanbul ve Bandırma çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Sabiha Gökcen, Yalova ve Gölcük çevrelerinde sis bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Genellikle az bulutlu ve açık, zamanla doğusunun parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Az bulutlu, yer yer parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz ile Ordu çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, yer yer parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren kuzey ve doğu kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Genellikle az bulutlu ve açık, zamanla doğusunun parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.