Türk Dizileri Zıvanadan Çıktı

Olaylar
Behzat Ç. adlı dizide konuk oyuncu olan Nejat İşler çırılçıplak kamera karşısında geçti. Sevişme sahnesi buzlanarak televizyonda yayınlandı. Son dönemde tiyatro sahnelerinde de erotizmin dozu yükseldi...
EMOJİLE

Behzat Ç. adlı dizide konuk oyuncu olan Nejat İşler çırılçıplak kamera karşısında geçti. Sevişme sahnesi buzlanarak televizyonda yayınlandı. Son dönemde tiyatro sahnelerinde de erotizmin dozu yükseldi.

Ekranların aykırı dizisi Behzat Ç.’nin önceki akşam yayınlanan bölümünde konuk oyuncu Nejat İşler çırılçıplak soyundu. Erotizmin dozu tiyatro sahnelerinde de yükselişe geçti. Cihan Ünal ve Hande Ataizi’nin oynadıkları ‘Özel Hayatlar’ adlı oyundaki sahneler henüz gündemden düşmemişti ki Cemal Hünal ve Akasya Asıltürkmen’in ‘Aşk Kokusu’ adlı oyundaki erotik dozu yüksek sahneleri konuşulmaya başladı.

ÇIRILÇIPLAK

Argo konuşmaları ve aykırı polis karakterleriyle son dönemin çok konuşulan dizilerinden olan Behzat Ç.’nin önceki akşam yayınlanan bölümünde konuk oyuncu Nejat İşler çırılçıplak kamera karşısına geçti. Dizide konuk oyuncu olarak yer alan Nejat İşler ve dizideki adıyla Şaheser olan kadın oyuncunun çırılçıplak görüntüleri buzlanarak yayınlandı.

TV’DE İLK

Dizide zengin ve çapkın bir psikopat katil olan Ercüment adlı karakteri canlandıran Nejat İşler’in bu çırılçıplak kamera karşısına geçtiği bu sahneler Türk televizyonlarında bir ilk olarak tahire geçti.

ARGO VE KÜFÜR

Bol argolu ve küfürlü çekilen, yayın sırasında ‘bip’lenen dizide daha önce para karşılığı yalan haber yapan gazete olarak star gazetesi gösterilmiş, güvenlik görevlileri için de ‘Bütün mallar güvenlik görevlisi oluyor’ ifadeleri kullanılmıştı.

TİYATRODA EROTİZM RÜZGARI

1980 sonrası Türk sinemasında furya halini alan erotizm ve porno akımını aratmayacak sahneler tiyatro sahnelerinde de yer almaya başladı. Cihan Ünal ile Hande Ataizi’nin ‘Özel Hayatlar’ oyunundaki öpüşmesinden sonra Cemal Hünal’la Akasya Asıltürkmen de ‘Aşk Kokusu’ adlı oyundaki erotik sahneler dikkat çekti.

SAHNEDE LEZBİYEN İLİŞKİ

Tiyatro sanatçısı Şükran Moral ise sahnede 20 dakika süren lezbiyen ilişki sergilemiş ve büyük tepki çekmişti. Moral tepkiler yüzünden yurt dışına çıkmak zorunda kaldı.

Haber7