Palu ailesine gözaltı kararı

Olaylar
Kocaeli Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla, “Kasten adam öldürme suçu” kapsamında, Palu ailesi hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltıların Meryem ve Melike Tahnal cinay...
EMOJİLE

Kocaeli Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla, “Kasten adam öldürme suçu” kapsamında, Palu ailesi hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltıların Meryem ve Melike Tahnal cinayeti ile ilgili olduğu ifade ediliyor. Bu sabah yine Müge Anlı’nın programına katılan Palu ailesi fertleri canlı yayında gözaltı işlemi uygulanıyor.

Program devam ettiği sırada asayiş büro ekipleri Palu ailesinin evine baskın yaptı. Gözaltı işlemi uygulanan Palu Ailesi, Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürülecekler.

 

 

Palu ailesi üyeleri ve haklarındaki iddialar.

 

Palu ailesi kimdir?

 

Palu ailesi, Müge Anlı’nın Tatlı Sert adlı TV programıyla adını duyurdu. Kocaeli’nde yaşayan Palu ailesi, 2 cinayet, bir cinayete azmettirme ve öz evlatları dahil, 4 çocuk ve baldızına cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen ailenin damadı Tuncel Ustael etrafından gelişen olaylarla tanındı. Ailenin yaşantısı ve aile üyelerinin başına gelenler kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı. Hemen herkesin farklı bir fikir yürüttüğü sürece ilişkin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın da harekete geçtiği öğrenildi.

Yeni Şafak